Návšteva z RWE Gas Slovensko.

Autor: Marián Jurík | 25.10.2012 o 13:09 | (upravené 25.10.2012 o 13:16) Karma článku: 8,31 | Prečítané:  1847x

Môj klasický včerajší telefonát z práce domov polovičke o tom ako sa má, čo porába a čo mám cestou z práce prikúpiť, prerušil štekot nášho domáceho miláčika, ktorý bol predzvesťou toho, že moja polovička má za dverami nášho bytu návštevu.

Za desať minút mi zavolala späť s informáciou, že prišiel pán, ktorý zastupuje nášho dodávateľa elektrickej energie a že potrebuje podpísať nejaké tlačivá, ktoré mu vraj musí podpísať každý z nášho vchodu a pozrieť si inkasný lístok a faktúru, aby preveril, či je o nás dobre postarané. Keďže tvrdil a ukazoval tlačivá aj s menom suseda od ktorého vraj práve vyšiel, tak ho moja drahá polovička pustila aj dnu do bytu, predsa nenechá hosťa stáť na chodbe. Na moju otázku, čo to vlastne podpísala mi povedala, že žiadosť o zmenu dodávateľa plynu, ktorú vlastne v konverzácii s ňou ani nespomenul. Moje pravidlo znie, nemeň čo funguje, kým nie je časom overené niečo iné, takže som sa samozrejme v tej chvíli naštval na ňu a následne aj na milého hosťa, ktorú ju za pár minút dokázal oklamať a dotlačiť k tomu, aby mu tú ním požadovanú zmenu aj podpísala.

Mám šťastie, že dokážem z práce v súrnych prípadoch odbehnúť, tak som neváhal a letel som rýchlo domov, kde som si vyzdvihol kópiu toho podpísaného nezmyslu a začal som sa autom motkať po okolí našej bytovky, či nezbadám nášho milého hosťa, ktorého mi moja polovička stihla pomedzi moje nadávky opísať. Trvalo pár minút a už som videl vysmiateho mladého pána, ktorý práve počas pomalej chôdze pohľadom prečesával okolie a rozmýšľal, kde by mohol niekoho oklamať.

Samozrejme, že som ho zastavil s krikom, spŕškou nadávok a so žiadosťou o vrátenie originálu toho svinstva, ktorý si dal u nás podpísať. Bez slova sa začal prehŕňať vo svojich zmluvách, aby našiel tú našu a popritom som si všimol, že tie zmluvy, ktorými u nás doma mával a tvrdil, že sú našimi susedmi podpísané sú fiktívne, proste iba ním vypísané mená, ale bez podpisov. Zložku patriacu našej domácnosti mi vrátil a ešte som v pár vetách poprial“ veľa šťastia, pohody, úspechov a neviem čoho ešte.

Za tento skutočný príbeh a za milého hosťa sa chcem poďakovať spoločnosti RWE Gas Slovensko, ktorá asi postavila predaj svojich produktov na tom, že do domácností bude posielať parazitov, ktorí nás budú klamať a zavádzať, aby dosiahli uzavretie zmluvy s ich už určenými podmienkami viazanosti na odber ich skvelého Modrého plynu. Hoc by bol aj zlatý, tak oň nestojím a poprosím spoločnosť RWE Gas Slovensko, nech si nechá pre tých naočkovaných bláznov, ktorých vypúšťajú každé ráno do ulíc.

Na webovej stránke spoločnosti RWE Gas Slovensko si dokážete hneď ako úplne z prvých všimnúť kolónku: Etický kódex predajcu. To hádam táto spoločnosť ani nemyslí vážne! Je to presný opak toho, ako sa ich predajca v našej domácnosti prezentoval a ako taktiež prezentoval spoločnosť RWE Gas Slovensko.

V krátkosti sa chcem poďakovať pani, ktorá ma na zákazníckej linke tejto spoločnosti ešte značne rozčúleného vypočula, poprosila si kontakt na mňa, aby ma mohol niekto zodpovedný za túto situáciu a samozrejme aj pani, ktorá ma teda vážne kontaktovala, v čo som ani nedúfal, náležite sa mi ospravedlnila a požadovala doplňujúce informácie, aby mohli identifikovať nášho milého hosťa a patrične ho odmeniť. Dúfam len, že tou odmenou nebude miesto na nástenke Pracovník mesiaca RWE Gas Slovensko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

KOMENTÁRE

Politika ako Danko nikto nechce, demokrati ani oligarchovia

Definitívny politický pád Danka sme sledovali v priamom prenose.

EKONOMIKA

Štát otočil, vyššie dôchodky zaručí len na štyri roky

Prečo novinka bude trvať len istý čas, nie je jasné.


Už ste čítali?